Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Lustra |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Rece Calda Neutra |
| Utilizat pentru | Bucatarie Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Material corp | Metal |
| Culoare corp | Negru / Alb |
| Culoare abajur | Alb |
| Material abajur | Silicon |
| Finisaj | Mat |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Tip soclu | LED |
| Flux luminos | 1500 lm |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Putere bec | 34 W |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere maxima | 30 W |
DIMENSIUNI
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 25 cm |
| Inaltime | 30 cm |
| Greutate | 1 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.