Descriere
Aplica LED 12W, rotunda, maro, lumina rece
Acest corp de iluminat poate fi montat atat pe perete cat si pe tavan, grad de protectie de IP20, ce indica recomandarea de utilizare la interior, fiind ideala pentru camera de odihna, birou, living sau hol de dimensiuni mici sau medii.
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Rece |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Rotund |
| Material corp | Metal Acril |
| Material abajur | Acrilic |
| Culoare | Maro |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Tensiune alimentare (V) | 230 V |
| Flux luminos | 1200 lm |
| Putere bec | 12 W |
| Putere maxima | 12 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP 20 |
| Baterii necesare | Nu |
DIMENSIUNI
| Diametru | 20 cm |
| Inaltime | 25 cm |
| Lungime cablu | 10 cm |
| Adancime | 9 cm |
| Greutate | 0.5 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.