Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 2 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Rece Calda Neutra |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Liniar |
| Material corp | Metal |
| Material abajur | Silicon |
| Culoare | Auriu |
| Finisaj | Lucios |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Tensiune alimentare (V) | 230 V |
| Flux luminos | 3200 lm |
| Putere bec | 32 W |
| Putere maxima | 32 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Baterii necesare | Nu |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 600 mm |
| Latime | 160 mm |
| Adancime | 65 mm |
| Greutate | 1 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.