Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 2 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Rece Calda Neutra |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Semicerc |
| Material corp | Metal Acril |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Tensiune alimentare (V) | 165 – 265 V |
| Flux luminos | 280 lm |
| Putere bec | 34 W |
| Putere maxima | 34 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP21 |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 180 mm |
| Lungime cablu | 10 cm |
| Latime | 250 mm |
| Adancime | 75 mm |
| Greutate | 700 g |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.