Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Rece Calda Neutra |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Semicerc |
| Material corp | Metal Acril |
| Material abajur | Silicon |
| Culoare | Alb |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Tensiune alimentare (V) | 165 – 265 V |
| Putere bec | 34 W |
| Putere maxima | 34 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP20 |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 18 cm |
| Lungime cablu | 10 cm |
| Latime | 25 cm |
| Adancime | 7.5 cm |
| Greutate | 0.7 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.