Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 10 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Exterior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Calda |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Hol |
| Forma | Triunghi |
| Material corp | Metal |
| Material abajur | Acrilic |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Tensiune alimentare (V) | 230 V |
| Flux luminos | 750 lm |
| Putere bec | 12 W |
| Putere maxima | 12 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP 65 |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 21 cm |
| Lungime cablu | 10 cm |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 4.5 cm |
| Greutate | 1 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.