Descriere
Descopera plafoniera Jolie 48W 4000K 30cm 3060lm IP20, Erste!
Gama noua de corpuri de iluminat impresioneaza prin aspectul lor actual, completand spatiul cu un farmec subtil si atemporal. Plafoniera Jolie functioneaza cu o putere de 48W. Aceasta are un grad de protectie de tip IP20 si o dimensiune de 30x4cm. Plafoniera este confectionata din ABS.
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Plafoniera |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Tip montare | Tavan |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Neutra |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Bucatarie Dormitor Camera copilului Hol |
| Forma | Circular |
| Material corp | ABS |
| Material abajur | Acrilic |
| Culoare | Alb |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Tensiune alimentare (V) | 220 – 240 V |
| Flux luminos | 4080 lm |
| Putere bec | 48 W |
| Putere maxima | 48 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP 20 |
| Baterii necesare | Nu |
DIMENSIUNI
| Diametru | 30 cm |
| Inaltime | 4 cm |
| Greutate | 500 g |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.