Descriere
Se vand doar la set de 2 buc !
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aplica |
| Numar surse de iluminare | 4 |
| Tip montare | Perete |
| Utilizare | Interior |
| Bec inclus | Da |
| Tip bec | LED |
| Tip lumina | Neutra |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Utilizat pentru | Living Dormitor Birou |
| Forma | Circular |
| Material corp | Metal |
| Material abajur | Acrilic |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Smart | Nu |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Clasa eficienta energetica | Clasa G |
| Tensiune alimentare (V) | 230 V |
| Flux luminos | 2000 lm |
| Putere bec | 20 W |
| Putere maxima | 20 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip soclu | LED integrat |
| Clasa de protectie | IP 20 |
| Baterii necesare | Nu |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 70 cm |
| Lungime cablu | 10 cm |
| Latime | 19 cm |
| Adancime | 6 cm |
| Greutate | 2 Kg |

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.